
-10%
Ламінат Rezult Floor Nature Дуб Фог FN 312
495 ₴/кв.м
445,50 ₴/кв.м
+380 (67) 361-89-99
- +380 (67) 546-12-29
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Різноманітність кольорів і природна структура поверхні відповідають останнім європейським трендам. Завдяки широкому асортименту, колекція ідеально підійде як для совеменного так і для класичного інтер'єру. Ціна вказана за м2. Продаж здійснюється кратно упаковок.
Без фаски, 32 клас, 8мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rezult |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 191 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Наличие фаски | Да |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.109 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип замка | Uniclic |
| Дизайн планки | Однополосная доска |
| Класс износостойкости | 32 класс AC 4 |
| оттенки | Темные |
| Ширины | 32 класс |
| Товщина ламінату | 8 |
- Цена: 445,50 ₴/кв.м
