
Ламінат Rezult Prestige 4-V Дуб мічіган PG 211
528 ₴/кв.м
+380 (67) 361-89-99
- +380 (67) 546-12-29
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійні, екологічно чисті підлоги високої якості з фаскою. Декоративний скіс кромки торцевої ламінату ідеально гармонує з будь-якими стилями інтер'єру. Завдяки товщині 8 мм і 32 класу зносостійкості декори колекції рекомендовано використовувати в житлових і комерційних приміщеннях з помірним навантаженням. Ціна вказана за м2. Продаж здійснюється кратно упаковок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rezult |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 191 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Наличие фаски | Да |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.109 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип замка | Uniclic |
| Дизайн планки | Однополосная доска |
| Класс износостойкости | 32 класс AC 4 |
| оттенки | Коричневые |
| Ширины | 32 класс |
| Толщина ламината | 8 |
- Цена: 528 ₴/кв.м
